lek. Magdalena Strzelec posiada wieloletnie doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej, które zdobywała pracując między innymi w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. W swojej praktyce stawia na uważność, indywidualne podejście oraz współpracę z pacjentem i jego otoczeniem.
W swojej pracy łączy wiedzę medyczną z podejściem psychoterapeutycznym, koncentrując się na indywidualnych potrzebach pacjenta i jego środowiska.
specjalistka psychiatrii dzieci i młodzieży
pierwsza wizyta – 450 zł
kontynuacja leczenia – 360 zł


